חנות סקס - דף הבית | החשבון שלי | שאלות ותשובות | אודותינו שירות לקוחות 03-6819170  
 
  (₪0.00) סל קניות  
 
 
 
חנות סקס לוגו  

הקטגוריות

 
חשוב שתדעו !
אודות
ביטחון בקנייה
למה לקנות אצלנו ?
מזמינים ומשלמים מזומן
משלוח חינם - משלוחים
שאלות ותשובות


חדש על המדף
1. ויברטור עם אצבעון בצורת ציפור מתארך ומתכווץ
2. הויברטור החודר -אלקטרוני ונטען - עם אצבעון פרפר
3. שרוול איבר מין נשי
4. עיסוי עוצמתי magic wand ! סוללות - דגם חזק במיוחד
5. ויברטור "MYSTIC" סיליקון רפואי ואנטיבקטראלי !

הכי נמכרים
1. רוקט פוקט קלאסי מתנה לרוכשים באתר מעל 150 שח
2. איבר מוחשי
3. סטראפ און סייבר סקין - אישה לגבר או אישה לאישה .
4. חבילת אהבה
5. סטראפ און כפול -רצועה רחבה

 

למה איתנו?

* אפשרות לתשלום במזומן!
אנו בדון קישוט שופ מודעים לבעית העברת פרטי האשראי ברשת האינטרנט ובתחום המבוגרים בפרט, לכן כדי להוכיח את אמינותנו ולהתגבר על מכשול זה, אנו נותנים אפשרות לתשלום במזומן במעמד קבלת המוצר, כל מה שצריך לעשות זה לבחור במשלוח גוביינא כאשר אתם בסוף ההזמנה. המוצר יגיע אל סניף הדואר שלכם וכל מה שתצטרכו זה לשלם במזומן לסניף הדואר כאשר אתם אוספים את המוצר, הם כבר ידאגו להעביר אלינו את התשלום. פשוט, קל, דיסקרטי ואמין נשמח לראותכם בין לקוחותינו המאושרים, צוות "חנות סקס דון קישוט"

 

 

* משלוח מהיר ודיסקרטי!
כאשר אנו מוציאים הזמנה למשלוח, אנו אורזים אותה באריזה כפולה ואטומה, זאת עקב אופיים "הרגיש" של המוצרים. המוצר מגיע אל הלקוח כאשר כל מה שידוע לצד שמסר את המשלוח זה שחברת "אי אל אם יבוא" שלחה חבילה ללקוח ששמו "השם שלך" , וזה גם כל מה שהם צריכים דעת, פרטייך נשארים חסויים ולעולם לא נמסורם לצד שלישי ללא אישורך! נשמח לראותכם בין לקוחותינו המאושרים, צוות "חנות סקס דון קישוט"

 

 

* אתר מאובטח ומאושר ע"י חברות האשראי בישראל
אבטחת SSL 128 כאשר אתם מגיעים לדף הסופי בעגלת הקניות, באפשרותכם לבחור בתשלום באמצעות כרטיסי אשראי ואז הדף יפנה אותכם לדף מוצפן בו אתם יכולים להיות בטוחים ולהזין את מספר הכרטיס שלכם. ניתן לוודא כי הדף מוצפן במספר דרכים: 1.כתובת הדף מתחילה כך: httpS:// שימו לב ל-S היא מסמנת את המילה security. 2. דרך נוספת היא באמצעות המנעול שנמצא בחלק הימני תחתון של הדפדפן שלכם. 3. דרך נוספת היא ע"י "קליק ימני" בעכבר על העמוד עצמו ואז לחיצה על "מאפיינים" ושם יהיה פירוט לרשיון ההצפנה! אתם מוזמנים להמשיך ולגלוש בבטחה באתר. בברכה צוות "חנות סקס דון קישוט"

 

 

אתיקה ומקצועיות  - הלקוח תמיד צודק!
אצלנו דוגלים באמונה שלמה במשפט "הלקוח תמיד צודק" בעוד שחלק מתייחסים למשפט החשוב הזה כ"קלישאה" אנו מיחסים לו חשיבות רבה ומנהלים את עסקינו על פיו, נשמח לראותכם בין לקוחותינו. בברכה צוות "חנות סקס דון קישוט"